Aptartas bendradarbiavimas su kariškiais

Spalio 26 d. Šilalės rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotojo pėstininkų bataliono vadas majoras Andrius Jagminas, štabo viršininkas majoras Tomas Stankevičius bei Civilių ir karių bendradarbiavimo skyriaus vyriausiasis specialistas viršila Darius Stanaitis. Kariškius priėmė Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas, mero pavaduotojas Valdemaras Jasevičius, Administracijos direktorius Raimundas Vaitiekus ir direktoriaus pavaduotoja Vera Macienė.

Susitikimo tikslas – užmegzti glaudesnius kontaktus ir aptarti tarpusavio bendradarbiavimo perspektyvas ne tik organizuojant bendrus visuomeninius renginius, bet ir rengiantis ekstremalioms situacijoms.

Susitikime nuspręsta plėtoti vietos valdžios atstovų ir karių bendradarbiavimą, puoselėti glaudžius santykius su rajono bendruomene aktyviau įtraukiant karius į visuomeninę veiklą.


Taip pat buvo kalbama apie Šilalės jaunųjų šaulių sąjungos narių įtraukimą į Lietuvos kariuomenės veiklą ir bendradarbiavimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *