Pasiskolinti ir nemokėti palūkanų – ar taip galima?

Šiandien ne vienas žmogus yra pasinaudojęs kreditorių teikiamomis paslaugomis. Be to, ne vienam yra tekę kreiptis į kredito bendroves, kurios teikia greituosius kreditus. Tačiau jei jūs nesate vienas iš tų žmonių, kuris būtų tiesiogiai susidūręs su tokiomis finansinėmis paslaugomis, jums vertėtų pasidomėti, ką siūlo šiuolaikiniai kreditoriai – žinoma, jei jūs norite pasirinkti patį palankiausią paskolos pasiūlymą. Puikiai suprantama, kad paskolos ir kreditai pasižymi labai skirtingomis sąlygomis, todėl jei prireikia paskolos, tikrai nevertėtų kreiptis dėl pirmo po ranka pasitaikiusio varianto. Tuo tarpu, jei šią akimirką net nenutuokiate nuo ko turėtumėte pradėti, pats metas pasinaudoti keliais naudingais patarimais.

Visų pirma, jei jums reikia nedidelės vertės paskolos, tuomet labai tikėtina, kad jūs galvosite apie kreipimąsi dėl greitojo kredito. Tokiu atveju jums būtina suprasti, kad greitieji kreditai pasižymi kur kas didesnėmis palūkanomis ir trumpesniu paskolos grąžinimo terminu. Dėl šios priežasties greitieji kreditai gerokai labiau pabrangsta. Kaip bebūtų, tai tikrai nereiškia, kad kiekvienu atveju vartotojams neišvengiamai tenka patirti labai dideles išlaidas. Nereikėtų pamiršti, kad pirmas kreditas nemokamai taip pat yra įmanomas kai kuriose kredito bendrovėse – net jei jūs iki šiol manėte, kad tokie pasiūlymai yra tik reklaminiai triukai. Iš tikrųjų pirmas kreditas nemokamai gali būti suteiktas vartotojams, kurie į kredito bendrovę dėl greitojo kredito kreipiasi pirmą kartą. O tai reiškia, kad jei jums dar niekuomet nebuvo tekę kreiptis į konkrečią tokius paskolų pasiūlymus taikančią bendrovę, jūs galėsite kreiptis dėl tokios paskolos.

Be to, nereikėtų pamiršti, kad kai kurie kreditoriai siūlo pasinaudoti nemokamomis paskolomis, jei jos yra grąžinamos per keletą mėnesių. Žinoma, tokie pasiūlymai nėra tinkami kiekvienam vartotojui, kadangi didesnės vertės paskolą grąžinti vos per kelis mėnesius tikrai ne visuomet yra labai paprasta. Taigi, jei jūs galvojate apie greitas paskolas ir tokios, kurios jums reikia, vertė nėra labai didelė, jums gali praversti pirmas kreditas nemokamai, tokiu būdu leidžiant jums sutaupyti kur kas daugiau lėšų.

Bet reikėtų atsiminti, kad nemokamos paskolos išduodamos tik pirmą kartą užsiregistravusiems tokią akciją siūlančiuose kreditorių puslapiuose. Todėl jei jau esate kažkada pateikę paraišką kreditui gauti (net jei tai nebuvo nemokamas kreditas), tuomet pasiskolinti be palūkanų nepavyks ir būsite priversti ieškoti kito kreditoriaus, kuris galėtų pasiūlyti kažką panašaus. Tačiau turint omenyje kiek daug kreditorių siūlo tokias paslaugas, pasiskolinti ir nemokėti palūkanų – tikrai galima ir įmanoma.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *